Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

GDAŃSK

Agnieszka Obszańska

Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oddział Gdańsk

tel. 503 020 282

e-mail: a.obszańska@aktywizacjabezgranic.pl

 

 

ŁÓDŹ

Anita Pryczek

Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oddział Łódź

tel. 509 818 535

e-mail: a.pryczek@aktywizacjabezgranic.pl

 

 

BIAŁYSTOK   I   OLSZTYN

Aneta Saniewska

Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oddział Białystok i Olsztyn

tel. 509 716 280

e-mail: a.saniewska@aktywizacjabezgranic.pl

 

 

POZNAŃ I ZIELONA GÓRA

Monika Korzeniowska

Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oddział Poznań i Zielona Góra

tel. 503 013 908

e-mail: m.korzeniowska@aktywizacjabezgranic.pl

 

 

WROCŁAW

Natalia Maj

Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oddział Wrocław

tel. 504 205 601

e-mail: n.maj@aktywizacjabezgranic.pl

 

 

KATOWICE

Katarzyna Jagoda

Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oddział Katowice

tel. 500 147 150

e-mail: k.jagoda@aktywizacjabezgranic.pl

 

 

KRAKÓW

Robert Ostromęcki

Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oddział Małopolska

tel. 502 739 705

e-mail: r.ostromecki@aktywizacjabezgranic.pl

 

 

WARSZAWA

Katarzyna Stolarska

Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oddział Warszawa

tel. 503 020 283

e-mail: k.stolarska@aktywizacjabezgranic.pl