Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
podopieczni-icon-1

Dla podopiecznych

Działamy w sześciu obszarach. Plany aktywizacji zawodowej, pomoc psychologiczna i prawna czy rozwój osobisty to tylko część tematów, w których możemy Ci pomóc.

Indywidualne plany aktywizacji zawodowej

Skupiamy się na aktywizacji zawodowej naszych podopiecznych.
Wyszukujemy dla nich najlepsze miejsca pracy.
W jaki sposób? Przede wszystkim – poznając pracowników.

Jesteśmy ciekawi – ich charakterów, temperamentu, doświadczenia i pasji. To wszystko składa się przecież na profil człowieka o konkretnych potrzebach i planach na przyszłość. Naszym celem jest stworzenie najlepszych możliwości rozwoju. Każdy z nas może mieć inne pragnienia, dlatego przedstawiamy oferty skrojone na miarę unikatowych potrzeb. Od wybrania odpowiedniej branży, przez preferencje dotyczące czasu pracy, systemu zmian, po szczegóły umowy. Towarzyszymy naszym podopiecznym na każdym kroku, aby wspólnie dojść do najlepszego rozwiązania.
Zaufaj nam – praca to nasza pasja.

Successful psychologist talking to her patient

Pomoc psychologiczna i prawna

Każdy może paść ofiarą przemocy, mobbingu, emocjonalnego szantażu lub bezprawnego traktowania. Towarzyszący tego typu sytuacjom stres, atmosfera konfliktu oraz poczucie niesprawiedliwości nie stwarzają miejsca na rozwój i bardzo często prowadzą do zawodowej rezygnacji i wycofania. Jeśli spotkała cię tak trudna sytuacja służymy swoją specjalistyczną pomocą doradcy prawnego i psychologa. Twój komfort jest dla nas przedmiotem naszej nieustającej troski. Wspólnie możemy ominąć wszelkie przeszkody.

dla-podopiecznych-2

Wsparcie społeczne

Sytuacja prawna, rodzinna, a także kwestie zdrowotne i społeczne mogą stanowić przeszkody na drodze zawodowej.

Niejednokrotnie spotykamy ludzi, którzy tracą wiarę w szczęśliwe zakończenie, mierząc się z instytucjami, które nie są w stanie zrozumieć ich sytuacji. W naszej Fundacji nie wierzymy w słowa “nie da się” i “niemożliwe”. Twoja historia zawsze może mieć happy end i postaramy się dojść do niego wspólnymi siłami.

Hanging lightbulb with glowing Talent concept.

Rozwój osobisty

Nikt nie lubi stać w miejscu.
Zwłaszcza jeśli dotyczy to kariery zawodowej, w której zdobywanie doświadczenia i podejmowanie kolejnych wyzwań wyznacza drogę do nowych możliwości i poczucia spełnienia. Nasza Fundacja nie ogranicza się do poszukiwania najlepszych pracodawców. Idziemy o krok dalej, dajemy Wam narzędzia, które wesprą Was w rozwoju ścieżki zawodowej. Proponujemy kursy i szkolenia, dzięki którym poszerzysz listę swoich kwalifikacji i złapiesz nową perspektywę.
Pomożemy Ci w przekwalifikowaniu się i znalezieniu miejsca na miarę Twoich ambicji i możliwości. Znalazłeś idealną ofertę, ale wymaga ona od Ciebie zmiany miejsca zamieszkania? Marzenia czasem prowadzą nas dalej niż się tego spodziewamy.

Z chęcią pomożemy Ci w relokacji.
Odpowiednia praca to pewna przyszłość.

Praca

Pomocna dłoń to nie tylko taka, którą chwytasz, kiedy potrzebujesz wsparcia, ale również taka, która wskazuje odpowiedni kierunek. I choć zawsze zaprowadzimy Cię w stronę sukcesu, to w każdym przypadku droga ta może wyglądać inaczej. Nasze usługi pośrednictwa pracy charakteryzuje indywidualne podejście i otwartość na różnego rodzaju doświadczenia.

Poznaj obecną ofertę korzystając z naszej wyszukiwarki na stronie stacjarekrutacja.pl.

Staże

Część naszych podopiecznych to także osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy i wciąż zbierające wiedzę i obycie, niezbędne przy podejmowaniu przyszłych wyzwań. Wiele firm rozumie tę potrzebę, oferując możliwość odbywania staży i praktyk. Podczas nich objaśnia specyfikę danej branży i w kompleksowy sposób przekazuje specjalistyczną wiedzę w wybranej dziedzinie. Długość oraz charakterystyka staży i praktyk bywa różna. To od Ciebie zależy, ile czasu będziesz potrzebować, by osiągnąć założone efekty.

Masz pytania? Nasi pracownicy z chęcią spotkają się z Tobą i rozwieją wszelkie wątpliwości.

dla-podopiecznych-4