Przedsiębiorstwo społeczne

Aktualności

Aktualności

Spotkania oraz Treningi Aktywnego Poszukiwania Pracy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W trakcie realizacji projektów "Wspólnie Możemy Więcej" oraz "Wspólnie możemy więcej !" nasi podopieczni uczestniczyli w spotkaniach oraz Treningach Aktywnego Poszukiwania Pracy. Ostatnie inspirujące warsztaty miały miejsce 23 i 24 listopada w Krakowie.

1PLAKAT data 1

Podczas tych wyjątkowych warsztatów uczestnicy mieli okazję nie tylko zdobyć nowe umiejętności zawodowe, ale również nawiązać cenne kontakty. Doświadczeni prowadzący wzbogacili uczestników praktyczną wiedzą i umiejętnościami przydatnymi na rynku pracy. Interaktywne zajęcia dostarczyły nie tylko teoretycznej wiedzy, ale także praktycznych narzędzi ułatwiających poszukiwanie zatrudnienia.

Profesjonalna opieka psychologów, doradców zawodowych i prawników była dostępna na każdym etapie projektu. Dzięki wsparciu specjalistów, uczestnicy mogli odkrywać nowe perspektywy i rozwijać swoje umiejętności.

Najnowsze informacje o warsztatach, prowadzących i innych atrakcjach można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz facebooku. Dołączając do naszej społeczności, każdy mógł razem z nami odkrywać potencjał i rozwijać się zawodowo.

fundacja_abg_logo-h90.png

Adres: ul. Żurawia 43, 00-680 Warszawa
NIP 701 096 75 69      KRS 0000821895
Regon 385397950

 

Skontaktuj się z nami!