Przedsiębiorstwo społeczne

Aktualności

Aktualności

Fundacja Aktywizacja Bez Granic właśnie dołączyła do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Z ogromną dumą ogłaszamy, że Fundacja Aktywizacja Bez Granic właśnie dołączyła do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności! 🌈🤝
 
original B603696F D95C 4648 A9AC E04133E0FF69
 
Karta Różnorodności to dla nas nie tylko dokument, to zobowiązanie do tworzenia środowiska pracy, w którym różnorodność jest ceniona, a każdy pracownik może czuć się szanowany.
Dla tych, którzy jeszcze nie znają, Karta Różnorodności to globalna inicjatywa, która inspiruje nas do budowania otwartych, tolerancyjnych miejsc pracy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie różnice tworzą naszą siłę, a akceptacja jest kluczem do harmonijnego współistnienia.
 
Pragniemy, aby każda jednostka, niezależnie od pochodzenia, orientacji czy przekonań, mogła aktywnie uczestniczyć i czuć się zrozumiana. Dzięki temu kroku stajemy się częścią globalnej wspólnoty organizacji, które dążą do budowania lepszego świata, opartego na równości i szacunku.
 
Razem, jako sygnatariusze Karty Różnorodności, jesteśmy gotowi podjąć wyzwania i promować inkluzywność. Różnorodność niech kieruje nami w drodze do osiągania wspólnych celów! 🌍💙 #KartaRóżnorodności #AktywizacjaBezGranic #RównośćPracy #InkluzjaSpołeczna
fundacja_abg_logo-h90.png

Adres: ul. Żurawia 43, 00-680 Warszawa
NIP 701 096 75 69      KRS 0000821895
Regon 385397950

 

Skontaktuj się z nami!